מי אנחנו

ארגון המהנדסים והאדריכלים העצמאיים בישראל מאגד את העוסקים העצמאיים בענף מקצועות ההנדסה והאדריכלות בישראל – וביניהם משרדי אדריכלים, מהנדסים ומנהלי פרויקטים. 

הארגון, אשר החל את פעילותו בשנת 1986, הוקם על מנת לספק מענה לבעיות ולצרכים הייחודיים של מגזרים אלו ולקדם את האינטרסים העסקיים, הכלכליים, המשפטיים והמקצועיים שלהם. 

לאורך השנים, והודות לפעילותו הענפה במגוון רחב של תחומים וביניהם רגולציה ענפה, קיבל הארגון הכרה כגוף  משמעותי ובעל ערך רב לחבריו העצמאיים, הן בפעילותו הענפה מול המגזר הציבורי והן בפעילותו מול המגזר הפרטי - בכך שביסס, בין היתר, קשרים עם נציגי המשרדים הממשלתיים הרלוונטיים וקיבץ במסגרתו את נציגי 17 האיגודים הפועלים בענף ההנדסה והאדריכלות.

במסגרת פעילותו גיבש הארגון שיתופי פעולה עם מגוון גופים בארץ ובעולם. כמו כן הוא הצטרף כחבר ב-Fidic, ארגון המהנדסים והיועצים הבין-לאומי, המאגד בתוכו אנשי מקצוע מכ-100 מדינות בעולם.

עד כה הצטרפו לארגון כ-3,700 משרדי הנדסה ואדריכלות, הכוללים בתוכם מעל ל-60 אלף עובדים מקצועיים שונים. הארגון הפך לגורם רשמי ומייצג עבורם והוא פועל ללא לאות לקידום מטרותיהם הכלכליות, העסקיות והמקצועיות, בד בבד עם קיום מגוון פעילויות והכשרות שונות ב- 4 שלוחות הארגון השונות ברחבי הארץ.  הארגון מהווה גורם מלווה, מכשיר ומסייע בקשת רחבה של נושאים פיננסיים, עסקיים, משפטיים ומקצועיים.

למידע נוסף אנא צרו קשר בטל' 03-5236289 או בדוא"ל irgun@iocea.org.il